Aangesloten organisaties 

Club Adventure Jeugdvakanties Overasselt www.clubadventure.nl
O'Neill SummerCamps Ouddorp www.oneillsummercamps.nl
Stichting Happy Days Zoetermeer www.stichtinghappydays.nl
Stichting OKEE Vakantiekampen Hoofddorp www.okeevakantiekampen.nl
Summer Camps Holland Braamt www.summercamps.nl
Tweehek Jeugdvakanties Westdorp www.jeugdvakantiesnederland.nl
VakantieKind Leusden www.vakantiekind.nl
Vereniging Humanitas Amsterdam www.humanitas.nl
Y Camps YMCA Den Dolder www.ycamps.nl
Zomerkamp FNV Vierhouten www.zomerkampfnv.nl
Vinea Vakanties B.V. Utrecht www.vinea.nl
Activiteitencommissie Hoogezand-Sappemeer Hoogezand www.achs.nl
Camps4Kids Apeldoorn www.Camps4Kids.nl
CJV Vlaardingen Vlaardingen www.cjvvlaardingen.nl
De Jongens Uit Schoorl Schoorl www.djus.nl
Diabetesvereniging Nederland Leusden www.dvn.nl en www.sugarkids.nl
Filmkamp (Xinix Media) Amsterdam www.filmkamp.nl
Fun2stay Zomerkampen Leusden www.fun2stay.nl
Go ibibo Pattaya pattaya www.devrepublic.nl
Gouds Vakantie Kinderfeest Gouda www.gvk-online.nl
Jeugdduin 2 (Licht en Lucht Chasse) Amsterdam www.jeugdduin2.nl
KISI-God's singing kids - Nooit meer alleen Helmond www.kisi.nl
LCKV Jeugdvakanties Leiden http://www.lckv.nl/
Licht en Lucht afdeling Gerardus Majella Almere www.vakantiebus.nl
MeeReizen Borne www.mee-reizen.nl
Musical Camp - Ramaekers Entertainment Santpoort-Zuid www.MusicalCamp.nl
New Generation Ministries Zwaag www.makeachoice.nl
Nivon (Jump) Amsterdam www.nivon.nl
NPOINT Rotterdam jastin.nl en/of npoint.nl
OKEE Vakantiekampen Hoofddorp www.okeevakantiekampen.nl
Predmed Kampen Tolbert www.predmedkampen
SailWise Enkhuizen www.sailwise.nl
Simbo Vakanties B.V. Arnhem www.simbo.nl
Simi Reizen Almere http://simi-reizen.nl
Sportivun Baarn www.sportkampenvansportivun.nl
Sportmax Events Waalwijk www.sportmax.nl
SportWays Amstelveen www.sportways.com
Stichting 1001nacht Amsterdam www.kinderkamp1001nacht.nl
Stichting Action Jeugdsportkamp Rotterdam www.actionjeugdsportkamp.nl
Stichting ANTAR Amsterdam antarfoundation.org
Stichting Bij Ons Dagkamp Hardenberg http://www.bijonsdagkamp.nl
Stichting Buitendoor Hilversum www.buitendoor.nl
Stichting Cluster Losser www.clusterlosser.nl
Stichting De Herikon Putten www.deherikon.nl
Stichting de Petten DE Wilp www.stichtingdepetten.nl
Stichting Delftse Vakantie Aktiviteiten Delft www.dvadelft.nl
Stichting IKVW Rotterdam - Hoogvliet www.ikvw.nl
Stichting Jeugddorp Leiden Zoeterwoude www.jeugddorpleiden.nl
Stichting Jeugdwerk Noorden Noorden www.jeugdwerknoorden.nl
Stichting Kaleb Bilthoven http://www.kaleb.nl/
Stichting Kampwerk Krimpen Krimpen aan den IJssel www.skkweb.nl
Stichting Kampwerk Terbregge Rotterdam www.sktweb.nl
Stichting KiKa Nuenen www.stichtingkika.nl
Stichting Kinder Oncologische Vakantiekampen Eelde www.skov.org
Stichting Kinderbende Amsterdam www.kinderbende.nl
Stichting Kinderkamp Borsele 's Heer Abstkerke www.kinderkamp-borsele.nl
Stichting Kinderkampen Rotterdam Rotterdam www.kinderkampen-rotterdam.nl
Stichting Kindervakantieland Almere Almere www.kindervakantieland.nl
Stichting KinderVakantieWerk H. Geest/H. Familie \'de Treffer\' VENLO www.kinderkampvenlo.nl
Stichting Kindervakantiewerk Nuth Nuth www.kvwnuth.com
Stichting Kinderwerk Amsterdam www.wanneperkamp.nl
Stichting Licht en Lucht TVB Amsterdam www.licht-en-lucht.nl
Stichting Ontspanning en Recreatie Nijmegen (SOR) Nijmegen www.sorvakantiekampen.nl
Stichting Onvergetelijke Zomerkampen Alphen aan den Rijn www.onvergetelijk.nl
Stichting Sowieso Zomerkamp Zoetermeer www.sowiesozomerkamp.nl
Stichting Tante Lenie Nieuw Bergen www.stichtingtantelenie.nl
Stichting Vakantiekampen Haarlem www.svk.nl
Stichting VakantieKinderFeesten Dordrecht www.vakantiekinderfeesten.nl
Stichting Vakanties Autisme Gouda www.autisme-sva.nl
Stichting Vakantiespel Alphen aan den Rijn www.vakantiespel.com
Stichting Vakantieweken Rotterdam www.wijkpastoraatoudenoorden.nl
Stichting Vestingeiland Naarden www.vestingeiland.nl
Stichting Weekje Weg Vierhouten www.stichtingweekjeweg.nl
Stichting Welschap Welzijn Heemskerk http://www.welschapwelzijn.nl/
Stichting wijkteam Kadebuurt Gouda www.kadebuurt.nl
Stichting Xmotion Reeuwijk www.xmotion.nl
Stichting Zomerkamp Best Eindhoven www.zomerkampbest.nl
Stichting Zomerkamp Steenwijkerland Hattem www.stichtingzomerkamp.nl
Stichting Zomerkampen Breda Breda www.zomerkampenbreda.nl
Summercamp Heino Wijhe www.heino.nl
Tennisschool Tennis Op Maat Amsterdam http://www.tennisopmaat.nl
test soest test.nl
test org
Vereniging SKJ Nijmegen www.skj.nl
Vierkant voor Wiskunde Amsterdam www.vierkantvoorwiskunde.nl
YOY Zomerkampen Lelystad www.yoy.nl
Zomerkamp AvontuuR Vleuten www.zomerkampavontuur.nl
Zwemvereniging HZ-Zian Den Haag www.hzzian.nl
Zoek op de website
Op de hoogte blijven
Meld je aan voor onze Nieuwsbrief
Tweets